Zostań mistrzem Polski w swoim fachu
OBSŁUGA GOŚĆI HOTELOWYCH
i wygraj udział w WorldSkills Shanghai 2022

Kwalifikacja medalowa SkillsPoland2021

1. Dawid Miotk
2. Krzysztof Studziński
3. Natalia Yemelianowa

SkillsPoland2021: Obsługa gości hotelowych

SZCZEGÓŁY KONKURSU

Recepcja to wizytówka hotelu i miejsce pierwszego kontaktu gościa z obiektem, a te początkowe chwile często decydują o opinii gościa. Nawet małe gesty czy sposób, w jaki obsługa odpowiada na pytania świadczą o standardzie hotelu równie mocno, jak jego wyposażenie. Odpowiednie przyjęcie gościa w hotelu jest ważne, ale kluczowa jest opieka nad nim podczas pobytu.

Specyficzny charakter konkurencji wynika z tego, że to recepcjonista świadczy o poziomie i kulturze obsługi oraz atmosferze w hotelu. Konkurencja polega właśnie na takiej profesjonalnej obsłudze, a istotą rywalizacji jest sprawienie, aby gość był zadowolony. Zadaniem zawodników jest nie tylko obsługa gości w recepcji, ale także redagowanie pism hotelowych.

REGULAMIN ORAZ ZAŁĄCZNIKI 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, gdzie znajdą Państwo terminarz i najważniejsze informację dotyczące SkillsPoland 2021.

pobierz REGULAMIN

pobierz ZAŁĄCZNIKI

Kiedy odbywać się będzie finał Eliminacji Krajowych WorldSkills Poland 2021 - Tarnów?

28.05.2021, zawodnicy są zobowiązani stawić się dzień wcześniej, tj. 27.05.2021 (czwartek) w Tarnowie na odprawę z ekspertem WorldSkills Poland, która odbędzie się na terenie eventu.

Kiedy i gdzie odbywać się będzie finał Eliminacji Krajowych WorldSkills Poland 2021?

Finał Eliminacji SkillsPoland 2021 odbędzie się w dniach 25-26 listopada 2021 r. w Gdańsku na terenie Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Międzynarodowych Targów Gdańskich AMBEREXPO (ul. Żaglowa 11, Gdańsk).

Konkurs skierowany jest do osób fizycznych – uczniów i studentów kierunków hotelarskich lub pokrewnych pracujących zawodowo lub uczących się, którzy do dnia 12 października 2022 r. ukończą 18 lat lub są urodzeni nie wcześniej niż 1 września
1999 roku.

Do kiedy można nadsyłać zgłoszenia?

Zgłoszenie należy wysłać do dnia 29 października 2021 roku za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: katarzyna.winkler@skillspoland.pl

Czy przewidziane są noclegi dla opiekunów zawodników?

Nie, Organizator nie przewiduje noclegów dla opiekunów. Opiekun musi zorganizować go sobie we własnym zakresie.

Co zawodnik powinien przywieźć we własnym zakresie na Eliminacje Krajowe WorldSkills Poland?

Wyposażenie dodatkowe zawodnika we własnym zakresie:

  • elegancki strój dostosowany zadań konkursowych;
  • wygodne eleganckie obuwie.

PARTNERZY

Każda porażka jest szansą, żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej.

Katarzyna Thiel-Winkler, Ekspert WorldSkills Poland

Pasjonatka małych i dużych podróży, na które przeznacza każdą wolną chwilę. Absolwentka AWF w Poznaniu, Wydziału Turystyki i Rekreacji. Od 24 lat nauczyciel teoretycznych przedmiotów hotelarsko – turystycznych w ZSHG w Gdyni, gdzie od 11 lat pełni funkcję wicedyrektora. Od 2015 roku współpracuje z OKE w Gdańsku. Od 13 lat przygotowuje uczniów do konkursów, olimpiad w zakresie hotelarstwa i turystyki. Pracuje z uczniami zdolnymi, którzy odnoszą sukcesy o zasięgu krajowym. Wielu jej absolwentów zajmuje wysokie stanowiska w hotelach w Polsce. Jako najważniejszy cel stawia sobie rozbudzanie wśród młodych ludzi pasji do turystyki i hotelarstwa, motywowanie ich do aktywności oraz uświadamianie, że ciężka praca, konsekwencja i cierpliwość to gwarancja sukcesu zawodowego.

Pozostało do rozpoczęcia

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

GDZIE SIĘ WIDZIMY?

Skontaktuj się z nami

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Narodowa Agencja Programu Erasmus+

Aleje Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa