Zostań mistrzem Polski w swoim fachu
INSTALACJE ELETRYCZNE
i wygraj udział w WorldSkills Shanghai 2022

Zgłoszenie do udziału w SkillsPoland należy wysłać do dnia 15 października 2021 r.

SkillsPoland2021 - Instalacje elektryczne

SZCZEGÓŁY KONKURSU

Profesjonalny elektryk stawia w swojej pracy na koncentrację, dokładność i dbałość o szczegóły na każdym etapie swojej pracy przy projektach mieszkaniowych, komercyjnych, mieszkaniowych i przemysłowych. Jego obszarem działania to bezpieczna i niezawodna instalacja elektrycznej, jej konserwacja, diagnozowanie usterek, programowanie i uruchamianie systemów automatyki domowej i budynkowej.

Konkurencja wyłania najlepszego elektryka młodego pokolenia, w oparciu o test wiedzy teoretycznej z dziedziny elektrotechniki, technologii czy bezpieczeństwa oraz zadania praktyczne z zakresu planowania, organizacja i bezpieczeństwa pracy, montażu instalacji elektrycznej, uruchamiania i testowania instalacji zasilającej czy programowania układu automatyki.

REGULAMIN ORAZ ZAŁĄCZNIKI 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, gdzie znajdą Państwo terminarz i najważniejsze informację dotyczące SkillsPoland 2021.

pobierz REGULAMIN

pobierz ZAŁĄCZNIKI

Kiedy odbywać się będzie finał Eliminacji Krajowych WorldSkills Poland 2021 - Tarnów?

28.05.2021, zawodnicy są zobowiązani stawić się dzień wcześniej, tj. 27.05.2021 (czwartek) w Tarnowie na odprawę z ekspertem WorldSkills Poland, która odbędzie się na terenie eventu.

Kiedy i gdzie będzie obywać się będzie finał SkillsPoland 2021?

Finał Eliminacji SkillsPoland 2021 odbędzie się w dniach 25-26 listopada 2021 r. w Gdańsku na terenie Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Międzynarodowych Targów Gdańskich AMBEREXPO (ul. Żaglowa 11, Gdańsk).

Konkurs skierowany jest do osób fizycznych – uczniów, studentów i absolwentów kształcących albo pracujących na kierunkach lub stanowiskach powiązanych z konkurencją „Instalacje elektryczne”, urodzonych pomiędzy 1 stycznia 1999 r. a 12 października 2004 r.

Do kiedy można nadsyłać zgłoszenia?

Zgłoszenie należy wysłać do dnia 15 października 2021 roku za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: andrzej.szulik@skillspoland.pl

Czy przewidziane są noclegi dla opiekunów zawodników?

Nie, Organizator nie przewiduje noclegów dla opiekunów. Opiekun musi zorganizować go sobie we własnym zakresie.

Co zawodnik powinien przywieźć we własnym zakresie na finał SkillsPoland 2021?

Organizator nie zapewnia sprzętu ochrony osobistej Uczestnika, w tym odzieży i obuwia roboczego. Wyposażenie dodatkowe zawodnika we własnym zakresie:

  • Spodnie robocze monterskie, długie (wyposażenie obowiązkowe);
  • Rękawice ochronne (wyposażenie obowiązkowe);
  • Okulary ochronne (wyposażenie obowiązkowe);
  • Buty robocze (wyposażenie obowiązkowe);
  • Zatyczki do uszy lub słuchawki ochronne (wyposażenie opcjonalne).

Zastosowane środki ochrony osobistej muszą posiadać oznaczenie CE, deklarację zgodności CE oraz instrukcję / kartę katalogową.

PARTNERZY

Hager
Hager
Hager

Odkrywaj pasję we wszystkim, co robisz i co jest dla Ciebie ważne.

Andrzej Szulik, Ekspert WorldSkills Poland

Menadżer Działu Produktów w Hager Polo Sp. z o.o. Pasjonat praktycznej inżynierii, z 25-letnim doświadczeniem na profesjonalnym rynku rozdziału energii i automatyki budynków. Zwolennik zorganizowanej pracy i zrównoważonego rozwoju zawodowego i osobistego. Wielbiciel odkrywania świata, jego kultury, historii i piękna natury. W swoim zawodzie ceni uniwersalność i ponadczasowość – bez energii elektrycznej nie istnieje żadna część życia. Nie brakuje tutaj wyzwań – produkcja i zarządzanie energią elektryczną nieustannie się rozwijają i łączy z innymi dziedzinami nauki.

Pozostało do rozpoczęcia

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

GDZIE SIĘ WIDZIMY?

Skontaktuj się z nami

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Narodowa Agencja Programu Erasmus+

Aleje Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa