Oprogramowanie IT dla biznesu

Oprogramowanie IT dla biznesu

W dzisiejszych czasach dostarczanie rozwiązań programistycznych jest jednym z największych zapotrzebowań w świecie biznesu.

Umiejętność ta obejmuje tworzenie zupełnie nowych systemów informacyjnych lub modyfikację istniejących. Często wiąże się to z pracą w zespole i odpowiedzialnością za analizę i projektowanie, testowanie, budowę i utrzymanie.

Szybkie zmiany w tej dziedzinie sprawiają, że aby zapewnić klientom najlepszą obsługę, należy być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w branży.

Dostarczanie rozwiązań z zakresu programowania IT i tworzenie nowych systemów może być zlecane zarówno przez duże, jak i małe firmy. Jest to praca dla kogoś, kto ma dużą wiedzę na temat komputerów i technologii IT oraz lubi rozwiązywać skomplikowane problemy.

REGULAMIN

I miejsce – Michalina Kryściak

Ekspert główny: Rafał Trzaska

Ekspert Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości w obszarze modeli biznesowych oraz rozwiązań IT wspierających funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Doktor nauk ekonomicznych specjalizujący się w zarządzaniu strategicznym, strategiach biznesu, metodach analizy strategicznej, modelach biznesowych 4.0 i systemach IT optymalizujących działanie przedsiębiorstw.

Przez wiele lat doświadczenie zdobywał w IBM GSDC Polska Sp. z o.o., gdzie pełnił funkcję m.in. Kierownika ds. Operacji Biznesowych i Automatyzacji, a także w firmach Bergman Engineering Sp. z o.o. oraz TestArmy Group S.A jako Członek Zarządu, specjalizujących się w rozwoju R&D między innymi rozwiązań IT wspierających firmy w środowisku Industry 4.0 oraz obszarów cybersecurity.

kontakt: rafal.trzaska@skillspoland.pl